رفتن به بالا

خبرگزاری منطقه آزاد ماکو

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 28 May
در ضیافت افطاری مجمع اصلاح طلبان منطقه آزاد ماکو مطرح شد

عبرت از گذشته و همدلی و همکاری نیاز امروز منطقه آزاد ماکو

به گزارش خبرگزاری منطقه آزادماکو، پنجم رمضان الامبارک در منطقه آزاد ماکو با دورهمی دوستانه و صمیمی مجمع اصلاح طلبان و دکتر غلامرضا سلیمانی مدیرعامل منطقه آزاد ماکو افطار شد. در این ضیافت افطاری شخصیت ها و افراد مختلفی به نمایندگی از قشر های مختلف اصلاح طلب منطقه آزاد ماکو سخنانی ایراد کردند، حاج علیزاده […]

به گزارش خبرگزاری منطقه آزادماکو، پنجم رمضان الامبارک در منطقه آزاد ماکو با دورهمی دوستانه و صمیمی مجمع اصلاح طلبان و دکتر غلامرضا سلیمانی مدیرعامل منطقه آزاد ماکو افطار شد.

در این ضیافت افطاری شخصیت ها و افراد مختلفی به نمایندگی از قشر های مختلف اصلاح طلب منطقه آزاد ماکو سخنانی ایراد کردند،

حاج علیزاده ، نماینده روحانیون اصلاح طلب منطقه آزاد ماکو، بر اهمیت مراجعه به تاریخ گذشتگان و عبرت تاریخی تأکید ورزید و تصریح کرد که بناهای تاریخی باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

به گفته حاج علیزاده، ساختمان فرمانداری سابق ،ساختمان شهربانی، اداره دارایی، کلاه فرنگی و بیمارستان قدیم، موزه تاریخی و فرهنگی به عنوان عاملی برای جذب گردشگر، احیای خط راه آهن تبریز ماکو، تاسیس بیمارستان تخصصی، ساماندهی و ارتقاء حمل و نقل شهری، کاهش عوارض خروجی برای مرزنشینان و … از جمله مواردی بودند که مورد تأکید وی قرار گرفتند.

همدلی و همکاری

حاج حمید منصرف ،از روحانیون اصلاح طلب منطقه آزاد ماکو نیز بیان داشت: با تمام قوا و با تمام نیروهایی که دل در گروه توسعه کشور دارند قول می‌دهیم با وحدت و یکپارچگی، مشاور افتخاری دکتر سلیمانی باشیم تا یک مدیریت علمی جاری شود. پیشنهاد من این است که بعد از شناخت پتانسیل‌های منطقه امکان این همکاری را فراهم کنید.

دلسوزی اصلاح‌طلبان

آقای شافعی ، از فعالین اصلاح طلب شهرستان شوط نیز آخرین فردی بود که به سخنرانی پرداخت. وی گفت: داناترین مهندس اگر از اخلاق بی‌بهره باشد خطرناک‌ترین مهندس است. از همین رو، وجود اجماع بین همگرایان فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی یک موضوع مهم است که در دوره‌های قبلی کمتر به چشم آمده است. اجماع فکری و نظری در مقام عمل نادرتر بوده است. از طرفی، اصلاح را باید از خود شروع کنیم.

شافعی تأکید کرد: تمامیت‌خواهان خود را صاحبان اصلی نظام می‌دانند و دیگران را دشمن می‌خوانند و  این در حالیست که اصلاح‌طلبان منطقه با اینکه همواره دلسوزی خود را نشان داده‌اند حتی در دوره اصلاحات و حتی در زمان حاضر به حاشیه رانده شدند.

وی خطاب به دکتر سلیمانی گفت: ما از نگاه علمی و نه سیاسی شما استقبال می‌کنیم چراکه معتقدیم سیاست‌زدگی مانع بزرگ پیشرفت منطقه است.

اخبار مرتبطنرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 42,000 ریال
GBP پوند انگليس 51,719 ریال
CHF فرانک سويس 43,450 ریال
SEK کرون سوئد 4,355 ریال
KWD دينار کويت 136,053 ریال
OMR ريال عمان 109,234 ریال
TRY لير ترکيه 6,228 ریال
رفتن به نوارابزار